Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie na Zabłociu!!!
Mieszkanie jest położone na parterze w Prestiżowej inwestycji „Garden Residence” na terenie zamkniętym i monitorowanym w budynku z 2010 roku. Mieszkanie posiada własny ogródek o powierzchni ok 50 m2 a także komórkę lokatorska w cenie 12 000 zł.
Lokal ma powierzchnie 76,5 m2 i jest bardzo funkcjonalny.
Mieszkanie składa się z:
- 3 niezależnych pokoi (idealne pod najem na pokoje),
- oddzielnej jasnej kuchni,
- łazienki i oddzielne WC,
- przedpokoju.
Ogrzewanie jak i ciepła woda jest doprowadzona z sieci miejskiej.
Czynsz administracyjny to 660 zł plus opłaty za prąd.
Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone można zamieszkać bez dodatkowych nakładów finansowych jest dostępne od zaraz!!!
W zespole apartamentowym znajduje się 7000 m2 pięknie zagospodarowanego ogrodu z fontanną, oczkiem wodnym, alejkami, placem zabaw, 2000 m2 klubu fitness z basenem, siłownią i sauną, sklep spożywczy i inne punkty usługowo-handlowe do dyspozycji mieszkańców.
Oferta wydaje się ciekawa ?!
Zadzwoń i dopytaj o szczegóły!
Nie odkładaj pytań na później!
Zapraszam na prezentację!!!
Mariusz Łapeta
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 694 406 892
e-mail: m.lapeta@wawel-service.pl
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.